hakkımda

hakkımda

Merhaba ben Bayram KARAASLAN, İstanbul’ da freelance / serbest çalışan Bilişim Teknolojileri, Sosyal Medya, Grafik Tasarım ve Web tasarımcısıyım.

2013 yılından bu yana, bir çok proje içerisinde bulundum. Bireysel ve kurumsal firmalar için, bilişim, sosyal medya, web tasarım ve grafik tasarım alanlarında çalıştım. Web sitesi çalışmalarım için mobil cihazlarda da problemsiz çalışabilen, modern ve kolay yönetilebilir çalışmalar hazırlamaktayım. Grafik tasarım çalışmalarım için ise güncel tasarım trendleri göz önünde tutularak logo, kurumsal kimlik, dergi, katalog ve broşür, afiş, billboard, branda, Antetli, Zarf, Kartvizit, Fatura, İrsaliye, Dizgi Kitap Tasarımı, Magnet, Cepli Dosya  gibi çalışmalar yapıyorum. Şuan freelance olarak  bilişim teknolojileri, Sosyal Medya, grafik tasarım ve web tasarım hizmeti veriyorum.

Sektörünüze uygun, müşteri memnuniyeti odaklı, kullanıcı dostu, sosyal medya tanıtımı, web sitesi ve grafik tasarımlarınızı yaptırmak istiyorsanız, benimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat